Kā uzstādīt Fortnite Android ierīcē

fortnite uz android
0 0
Read Time3 Minute, 6 Second

Fortnite androīdam beidzot ir klāt, un tagad jūs varat lejupielādēt tik ļoti populāro spēli jau tagad.

Taču, Epic, kā jau zināms, izvēlējies neizlaist Fortnite Google Play Store, tādējādi  Android sistēmas lietotājiem šī spēle nav pieejama. Tad kā lai to droši lejupielādē un uzstāda, lai to varētu spēlēt arī Adroid ierīcē?

Lejupielādē un uzstādi Fortnite Samsung Galaxy ierīcēs

Epic games un Samsung ir vienošanās, kur jūs varat uzstādīt Fortnite caur Galaxy App Store. Ja jums pieder Samsung Galaxy Note 9, Note 8, S9, S9 Plus, S8, S8 Plus, S7, S7 Plus, Tab S3, Tab S4, no sākuma mēģiniet pārbaudīt Galaxy App Store. Uzspiediet uz tā un jums būtu jāredz liels Fortnite baneris jau pašajā pirmajā lapā. Uzspiediet uz tā un jūs nonāksiet pie iespējas šo spēli lejupielādēt un uzstādīt.

Kad uzspiežat uz uzstādīšanas saites, tam vajadzētu ātri tikt lejupielādētam jūsu Samsung ierīcē un rad tikt uzstādītam automātiski. Spēle aizņems 1,88 GB no ierīces glabātuves, tāpēc pārliecinieties, vai jums tai pietiks vieta.

Ko darīt, kamēr notiek spēles lejupielāde un installēšana?

Ja nevari sagaidīt kad jau dosies kaujas laukā ar citiem online spēlētājiem, tad iespējams uzspēlēt arī citas spēlēs, kā piemēram book of ra online, tā ir bezmaksas spēle, kas neprasa daudz laika un jebkurā brīdi ir iespējams apstāties -tātad, tas nozīmē to, ka pabeidzot Fortnite spēles lejupielādi, tu būsi jau gatavs doties kaujas laukā!

Lejupielādē un instalē citām Android ierīcēm

Ja jums pieder ne-Samsunga Android ierīce, jūs spēli varat lepjupielādēt, ja telefons vai planšetdators atbilst šīm sistēmas prasībām:

  1. Android 8.0 vai vairāk
  2. 3GB brīva vieta telefonā vai planšetdatorā
  3. Vismaz 4GB RAM
  4. GPU prasības : Qualcomm Adreno 530vai vairāk , ARM Mali-G71 MP20, ARM Mali-G72 MP12 vai vairāk.

Epic FAQ lapa vēl piedāvā sarakstu ar telefoniem un planšetdatoriem, kas oficiāli atbalsta Fortnite Android:

Ja tavs telefons vai planšetdators ir ierindots šajā sarakstā vai ja tas atbilst tehniskajām prasībām, tu vari doties uz Epic Games mājaslapu un sākt spēli lejupielādēt. Jāatceras, ka Epic šobrīd neatbalsta Fortnite for Android Jailbreak izmantojošos tālruņos.

Fortnite Android kontrolieriem ar peles un tastatūras atbalstu

Ja vēlaties instalēt Fortnite Android un spēlēt to ar konsolei līdzīgu spēles kontrolieri, labā ziņa ir tā, ka Epic nesen atjaunināja spēli, lai atbalstītu Bluetooth kontrolierus. Bieži uzdoto jautājumu lapā teikts, ka lielākajai daļai Bluetooth kontrolieru vajadzētu strādāt ar spēli, taču tikai tad, ja tajā ir uzskaitītas arī dažas īpašas ierīces:

  1. Steelseries Stratus XL
  2. Gamevice
  3. XBox1
  4. Razer Raiju
  5. Moto Gamepad (Moto Mod for Moto Z phone series)

Diemžēl Fortnite Android neatbalsta peles vai tastatūras kontrolierus. Ja jūs nolemjat savienot tālruni ar peli vai tastatūru, lai spēlētu Fortnite for Android, Epic saka, ka tas noņems jūs no jūsu spēles.

Previous post Kā pārbaudīt, vai jūsu datoram nepieciešams Windows atjauninājums un kā to atjaunot
kā savienot ipad ar tv Next post Kā savienot jūsu Iphone vai Ipad ar TV

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *