Kā uzstādīt Apple Pay

kā lietot apple pay
0 0
Read Time4 Minute, 14 Second

Sāciet, pievienojot kredītkartes, debetkartes vai priekšapmaksas kartes iPhone, iPad, Apple Watch vai Mac.

Lūk, kas jums jāizmanto Apple Pay atbalstītajos reģionos:

 • Jūsu ierīce
 • Iesaistītā kartes izdevēja atbalstīta karte
 • Jaunākā iOS, watchOS vai macOS versija
 • Apple ID pierakstījies ICloud

Ja vēlaties izmantot Apple Pay ar vairāk nekā vienu ierīci, karte jāpievieno katrai ierīcei. Lai sāktu, zemāk izvēlieties savu ierīci. Pēc Apple Pay iestatīšanas iPhone vai Apple Watch, dažos Mac modeļos varat izmantot savas kartes tīklā Safari, kamēr esat pierakstījies iCloud. Apple Watch Series 3 un jaunākās versijās, kā arī iPhone 8 un iPhone 8 Plus, vēlāk var  pievienot līdz pat 12 kartēm. Iepriekšējos modeļos ierīcē varat pievienot līdz astoņām kartēm.

Amerikas Savienotajās Valstīs varat arī nosūtīt un saņemt naudu kopā ar draugiem un ģimenes locekļiem, izmantojot Apple Pay, un lietot Apple Cash savā iPhone, iPad vai Apple Watch.  Dažās valstīs un reģionos makam var pievienot arī veikalu kartes, lidmašīnu iekāpšanas kartes, filmu biļetes kinoteātros, kuponus, dāvanu kartes un studentu ID kartes.

Pievieno karti telefonam

 1. Atveriet lietotni Wallet jeb maks un pieskarieties pievienošanas pogai.
 2. Veiciet darbības, lai pievienotu jaunu karti. Noskatieties demonstrāciju, lai redzētu, kā tā darbojas. Ja jums tiek lūgts pievienot karti, kuru izmantojat ar iTunes, citu ierīču kartes vai nesen noņemtas kartes, izvēlieties to un pēc tam ievadiet kartes drošības kodus. Lai karti pievienotu seifam, iespējams, jums būs jāielādē lietotne no bankas vai kartes izsniedzēja.
 3. Pieskarieties Next jeb nākamais. Jūsu banka vai kartes izsniedzējs pārbaudīs jūsu informāciju un izlems, vai jūs varat izmantot savu karti ar Apple Pay. Ja jūsu bankai vai izsniedzējam ir nepieciešams vairāk informācijas, lai verificētu jūsu karti, viņi jums to lūgs. Kad tas izdarīts, dodieties atpakaļ uz Wallet jeb Maks un pieskarieties kartei.
 4. Kad banka vai izsniedzējs ir pārbaudījis jūsu karti, pieskarieties Next jeb nākamais. Tad sāciet lietot Apple Pay.

Pievienojiet karti savā iPad

 1. Atveriet sadaļu Iestatījumi> Seifs un Apple Pay.
 2. Pieskarieties Pievienot karti.
 3. Veiciet darbības, lai pievienotu jaunu karti. Ja jums tiek lūgts pievienot karti, kuru izmantojat ar iTunes, citām ierīcēm vai nesen noņemtu karti, izvēlieties to un pēc tam ievadiet kartes drošības kodus.
 4. Pieskarieties Next jeb nākamais. Jūsu banka vai kartes izsniedzējs pārbaudīs jūsu informāciju un izlems, vai jūs varat izmantot savu karti ar Apple Pay. Ja jūsu bankai vai izsniedzējam ir nepieciešams vairāk informācijas, lai verificētu jūsu karti, viņi jums to lūgs. Kad tas izdarīts, dodieties atpakaļ uz Iestatījumi> Seifs un Apple Pay, un pieskarieties savai kartei.
 5. Kad banka vai izsniedzējs ir pārbaudījis jūsu karti, pieskarieties Next jeb nākamais. Tad sāciet lietot Apple Pay.

Pievienojiet karti Apple Watch

 1. IPhone tālrunī atveriet lietotni Apple Watch un dodieties uz cilni Mans skatījums. Ja jums ir vairāki pulksteņi, izvēlieties vienu.
 2. Pieskarieties Wallet & Apple Pay.
 3. Veiciet darbības, lai pievienotu karti. Lai pievienotu jaunu karti, spiediet pogu -Pievienot karti. Ja jums tiek lūgts pievienot karti, kuru izmantojat ar iTunes, citām ierīcēm vai nesen noņemtu karti, izvēlieties to un pēc tam ievadiet kartes drošības kodus.
 4. Pieskarieties Next jeb nākamais. Jūsu banka vai kartes izsniedzējs pārbaudīs jūsu informāciju un izlems, vai jūs varat izmantot savu karti ar Apple Pay. Ja jūsu bankai vai izsniedzējam ir nepieciešams vairāk informācijas, lai verificētu jūsu karti, viņi jums to lūgs. Kad tas izdarīts, dodieties atpakaļ uz Wallet jeb maku  un Apple Pay.
 5. Kad banka vai izsniedzējs ir pārbaudījis jūsu karti, pieskarieties Next jeb nākamais. Tad sāciet lietot Apple Pay.

Lai pievienotu karti savam Mac modelim ar Touch ID, rīkojieties šādi:

 1. Mac modelī ar Touch ID dodieties uz System Preferences> Wallet & Apple Pay.
 2. Pieskarieties Pievienot karti.
 3. Veiciet darbības, lai pievienotu jaunu karti. Ja jums tiek lūgts pievienot karti, kuru izmantojat kopā ar iTunes, vienkārši ievadiet tās drošības kodu.
 4. Pieskarieties Next jeb nākamais. Jūsu banka vai kartes izsniedzējs pārbaudīs jūsu informāciju un izlems, vai varat pievienot savu karti Apple Pay. Ja jūsu bankai vai izsniedzējam ir nepieciešams vairāk informācijas, lai verificētu jūsu karti, viņi jums to lūgs. Kad tas izdarīts, dodieties atpakaļ uz sadaļu Wallet jeb Maks un Apple Pay.
 5. Kad banka vai izsniedzējs ir pārbaudījis jūsu karti, pieskarieties Next jeb nākamais. Tad sāciet lietot Apple Pay.
 6. Saņemiet palīdzību, pievienojot savu karti makam. Personīgi maksājumi ar Apple Pay un Apple Cash nav pieejami MacOS.

 ! Svarīgi ! Lai pievienotu karti Apple Pay, jums ir nepieciešams Mac modelis ar Touch ID. Mac modeļos bez iebūvēta Touch ID jūs varat pabeigt pirkumu, izmantojot Apple Pay savā piemērotajā iPhone vai Apple Watch: iPhone tālrunī dodieties uz Settings> Wallet & Apple Pay un ieslēdziet atļaut Mac maksājumus.

Ko  darīt tālāk

Pēc karšu pievienošanas katrai ierīcei varat sākt lietot Apple Pay:

 • Lai veiktu norēķinus veikalos, jums ir nepieciešams savs iPhone vai Apple Watch.
 • Lai norēķinātos lietotnēs, ir nepieciešams jūsu iPhone, iPad vai Apple Watch.
 • Lai samaksātu tīklā Safari, jums ir nepieciešams viens no šiem:
  • Jūsu Mac modelis ar Touch ID
  • Jūsu Mac un iPhone vai Apple Watch
  • Jūsu iPhone vai iPad
 • Lai nosūtītu un saņemtu naudu, izmantojot Apple Pay vai izmantotu Apple Cash, ir nepieciešams jūsu iPhone, iPad vai Apple Watch. Šīs funkcijas ir pieejamas tikai Amerikas Savienotajās Valstīs.
 • Lai brauktu ar tranzītu, jums ir nepieciešams jūsu iPhone vai Apple Watch.
 • Lai norēķinātos ar studenta ID, jums ir nepieciešams jūsu iPhone vai Apple Watch.
kā tīrīt tv Previous post Kā tīrīt TV ekrānu
kā lietot airpods Next post Kā lietot AirPods: padomi, triki un vispārīgas instrukcijas

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *