Kā tīrīt TV ekrānu

kā tīrīt tv
0 0
Read Time3 Minute, 33 Second

TV ekrāna tīrīšana šķiet vienkārša. Windex, vai ne? Nepareizi. Lielākā daļa mūsdienu HDTV virsmas ir ar īpašu pārklājumu, ko var sabojāt spēcīgi tīrīšanas līdzekļi. Bet kādā brīdī katram HDTV ekrānam ir nepieciešama laba tīrīšana.

Lūk, kā:

Šis ir brīdinājumu paraugs dažādās īpašnieku rokasgrāmatās no šī gada HDTV. Vēlreiz pārbaudiet īpašnieka rokasgrāmatu, jo katrs televizors ir nedaudz atšķirīgs, un tam var būt vajadzīgas dažādas metodes.

LG: tīriet tikai ar sausu drānu. Tīrīšanas laikā atvienojiet strāvas vadu un viegli noslaukiet ar mīkstu drāniņu, lai nesaskrāpētu. Neizsmidziniet ūdeni vai citus šķidrumus tieši uz televizora, jo var rasties elektriskās strāvas trieciens. Netīriet ar tādām ķīmiskām vielām kā alkohols, atšķaidītāji vai benzīns.

Panasonic: Displeja paneļa priekšpuse ir īpaši apstrādāta. Maigi noslaukiet paneļa virsmu, izmantojot tikai tīrīšanas lupatiņu vai mīkstu drāniņu. Ja virsma ir īpaši netīra, pēc putekļu notīrīšanas iemērciet mīkstu drāniņu atšķaidītā, maigā ziepju šķidrumā (1 daļa maigas šķidrās trauku ziepes, kas atšķaidītas ar 100 reizes lielāku ūdens daudzumu), un pēc tam savelciet audumu lai noņemtu lieko šķidrumu. Izmantojiet drānu, lai noslaucītu displeja paneļa virsmu, pēc tam vienmērīgi noslaukiet to ar tāda paša veida sausu drānu, līdz virsma ir sausa. Neskrāpējiet un nesitiet displeja paneļa virsmu ar nagiem vai citiem asiem objektiem. Turklāt izvairieties no saskares ar gaistošām vielām, piemēram, insektu aerosoliem un šķīdinātājiem; pretējā gadījumā tas var nelabvēlīgi ietekmēt virsmas kvalitāti.

Samsung: tīrīšanas laikā izstrādājuma ārpuse un ekrāns var tikt saskrāpēti. Noteikti noslaukiet ārpusi un ekrānu, izmantojot komplektācijā iekļauto drānu vai mīkstu drāniņu, lai novērstu skrāpējumus. Nesmidziniet ūdeni tieši uz izstrādājuma. Jebkurš šķidrums, kas nonāk izstrādājumā, var izraisīt kļūmi, ugunsgrēku vai elektriskās strāvas triecienu. Notīriet izstrādājumu ar mīkstu drāniņu, kas samitrināta ar nelielu ūdens daudzumu. Nelietojiet uzliesmojošu šķidrumu (piemēram, benzolu, atšķaidītājus) vai tīrīšanas līdzekļus.

Sony: viegli noslaukiet LCD ekrānu ar mīkstu drāniņu. Grūti tīrāmus traipus var notīrīt ar drānu, kas nedaudz samitrināta ar maigu ziepju un silta ūdens šķīdumu. Ja izmantojat ķīmiski apstrādātu drānu, lūdzu, ievērojiet norādījumus, kas norādīti uz iepakojuma. Nekādā gadījumā nesmidziniet ūdeni vai mazgāšanas līdzekli tieši uz televizora. Tas var pilēt uz ekrāna apakšdaļu vai ārējām daļām un nonākt televizorā, kā arī var sabojāt televizoru.

Toshiba: Notīriet tikai ar sausu drānu. Viegli noslaukiet displeja paneļa virsmu (televizora ekrānu), izmantojot sausu, mīkstu drāniņu (kokvilna, flaneļa utt.). Cieta drāna var sabojāt paneļa virsmu. Izvairieties no saskares ar spirtu, atšķaidītājiem, benzola, skābu vai sārmu šķīdinātāju tīrīšanas līdzekļiem, abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem vai ķīmiskām drānām, kas var sabojāt virsmu.

Kāda pārsteidzoša vienprātība lielāko TV ražotāju starpā. Daudzi jauni televizori tiek piegādāti ar mīkstu drāniņu, lai notīrītu ekrānu. Ja esat izmetis / pazaudējis šo audumu, tas ir līdzīgs tam, kas nāk ar brillēm un saulesbrillēm.

Šie ir stingri un, iespējams, ekstēmi ražotāju uzskati. Lielākā daļa katra īpašnieka rokasgrāmatas ir kopēta no citu īpašnieku rokasgrāmatām. Piemēram, LCD ekrāna priekšējās daļas delikāts raksturs ļoti atšķiras no plazmas stikla priekšpuses. Tas nenozīmē, ka jums gan nevajadzētu rīkoties piesardzīgi, taču ir arī citas iespējas.

Ekrānu tīrīšanas līdzekļi

Tātad, kāpēc ne Windex? Parastais Windex ir izstrādāts stikla logiem, kā arī dažām citām virsmām. Tas satur amonjaku un spirtu, kas nav draudzīgākās ķīmiskās vielas. S. C. Džonsons tieši nepasaka neizmantot Windex HDTV, taču tas piedāvā Windex Electronics salvetes un tīrīšanas līdzekļus. Labākie ekrāna tīrītāji skaidri norādīs, ka tie nesatur spirtu vai amonjaku.

Savā izpētē es atradu vienpadsmitmiljardus uzņēmumu, kas ražo HDTV ekrānu tīrītājus. Gandrīz visi šie ir kaut kas līdzīgs 99 procentiem ūdens, 1 – kaut kas. Dažus gadus atpakaļ es atradu, ka tie darbojas pietiekami labi. Varat to izmantot arī klēpjdatora, planšetdatora un mobilā tālruņa ekrāniem. Turklāt tie tiek piegādāti ar mikrošķiedru audumu. Ja tie skaidri nesaka, ka nesatur alkoholu un amonjaku, nepērciet tos.

Secinājumi

Runājot par to, televizoru ekrāni ir dārgi un trausli. Kāpēc riskēt apdraudēt to virsmu, izmantojot tīrīšanas metodes, ko paši uzņēmumi neiesaka?

Mans padoms? Iegādājieties mikrošķiedras audumu (ja televizoram tas nebija līdzi) un izmantojiet to. Tīrīšanai izmēģiniet tikai ūdeni, taču neizmantojiet to pārāk daudz. Starp sausumu un salauztu televizoru ir mazāk nekā milimetrs.

Ja jūsu bērni / dzīvesbiedri patiešām skatījās ekrānā un kaut kā iespaidā to pamatīgi notraipīja, izmēģiniet nelielu trauku ziepju daudzumu ūdenī. Es izmantotu Panasonic ieteikumu 1 daļa uz simtu.

Ja jūs neesat ķīmiķis, ekrāna tīrīšanas komplekti ir lieliski. Atcerieties, ka, lai arī tāpat kā visi televizoru aksesuārus, tos pārdod veikalā, jo viņi, iespējams, no šī 20 ASV dolāru komplekta gūst lielāku peļņu, nekā no televizora par 1000 ASV dolāriem.

kā savienot ipad ar tv Previous post Kā savienot jūsu Iphone vai Ipad ar TV
kā lietot apple pay Next post Kā uzstādīt Apple Pay

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *