Kā spēlēt azartspēles, netraucējot savām finansēm.

azartspeles
0 0
Read Time3 Minute, 25 Second

Jūs jau kādu laiku zināt, ka kaut kas nav kārtībā, bet šķiet, ka jums vienkārši nav drosmes stāties pretī savam dzīvesbiedram. Tas, ko jūs zināt, ir tas, ka viņš / viņa pēdējā laikā ir attālinājusies, un tas kopā ar dažām citām pazīmēm nozīmē, ka pastāv problēma, kas jārisina. Protams, tas varētu būt jebkas. Un jūs, iespējams, vēlaties noraidīt to, ko jūtat, kas rada aizdomas, ka jūsu dzīvesbiedram vienkārši varētu būt azartspēļu problēma. Kā jums būt pārliecinātam, ka tās ir azartspēles? Tālāk ir norādīts, kā rīkoties šajā jautājumā un apstiprināt aizdomas. Tāpat arī aplūko smartcasinoguide.com/lv padomus, kas noteikti palīdzēs saprast vairāk par šo industriju.

Atkāpieties un mēģiniet palikt objektīvs

Pirms mēs iedziļināmies ekspertu noteiktajās pazīmēs, kuras norāda uz pastāvošu vai pieaugošu azartspēļu problēmu, ir svarīgi, lai pieeja situācijai būtu ar objektivitātes izjūtu. Tas, bez šaubām, būs diezgan grūti izdarāms. Jūs esat neapmierināts ar notiekošo, jo ​​jūs un jūsu dzīvesbiedrs dzīvojat kopā. Būtu nereāli domāt, ka izturēšanās veids un, protams,  negatīvās sekas, kas rodas no azartspēlēm, neietekmēs arī jūs un jūsu attiecības. Tomēr, ja vēlaties aplūkot situāciju un atpazīt kopējās pazīmes, jums ir jāsaglabā objektivitāte. Pretējā gadījumā jūs nonāksiet nolieguma slazdā un neieraudzīsiet citiem acīmredzamos brīdinājuma signālus. Jebkurā gadījumā, kaut arī tas ir grūti izdarāms, jums patiešām ir jāatkāpjas un jāmēģina palikt objektīvam.


Kas ir problemātiskā azartspēļu spēlēšana?

Lai apskatītu, kas notiek ar jūsu dzīvesbiedru saistībā ar azartspēļu problēmu, ir jādefinē, kāda ir šīs problēmas azartspēle. Problēmātiskā, kompulsīvā vai patoloģiskā azartspēļu spēlēšana ir termini, kurus lieto, lai aprakstītu uzvedības traucējumus, kuriem laika gaitā ir tendence arvien vairāk pasliktināties – ja vien tie netiek ārstēti. Ir īpaši diagnostikas kritēriji azartspēļu problēmas novērtēšanai, kā aprakstīts Psihisko traucējumu diagnostikas un statistikas rokasgrāmatā (DSM-IV), ko publicējusi Amerikas Psihiatru asociācija. Šī raksta nolūkā mēs koncentrēsimies uz terminiem “problemātiskā azartspēļu spēlēšana un spēlētājs”. Šie termini ir domāti, lai aprakstītu indivīdu, kura vēlmi spēlēt azartspēles rada emocionālas, finansiālas, psiholoģiskas, laulības, juridiskas vai citas grūtības gan viņiem pašiem, gan tiem, kas ar viņiem dzīvo un par tiem rūpējas. Ir svarīgi šeit nodalīt šo atšķirību, jo vairums ekspertu problemātisko azartspēļu spēlēšanu parasti uzskata par nedaudz mazāk nopietnu nekā kompulsīvo vai patoloģisko. Bet tas nenozīmē, ka azartspēļu problēma nerada satraukumu. Tā var izraisīt nākamā veida azartspēļu atkarību. Un, tā kā problemātiskā azartspēļu spēlēšana neeksistē vakuumā, problēmātiskie spēlmaņi parasti novēro citu atkarību izraisošu uzvedību. Tie var būt veicinošs faktors vai arī tie var izrietēt no azartspēļu atkarības, un ietvert problēmas ar narkotiku lietošanu, alkoholu un / vai atkarību izraisošu seksu.


Problemātisku spēlētāju veidi

Iespējams, ka jūs iepriekš neesat dzirdējis vārdus action gambler un escape gambler, taču šie ir divi plaši problemātisku spēlētāju veidi. Spēlmaņi parasti ir vīrieši. Iespējams, ka viņi bija sākuši spēlēt azartspēles pusaudža gados. Iemaņu spēles ir viņu vēlamais azartspēļu veids, tāpēc tie labprāt dodas uz sporta derībām, pokeru, craps, suņu sacīkstēm un zirgu skriešanās sacīkstēm. Viņus virza pārliecība, ka viņi ir gudrāki par sistēmu un ka viņi var konsekventi pārspēt citus, spēli un uzvarēt. Turpretī escape gambler azartspēļu jomā parasti ienāk nedaudz vēlāk dzīvē. Kā norāda nosaukums, šie spēlētāji nonāk ieradumā, jo tas ir veids, kā izbēgt no savām problēmām. Vientulība, depresija, slikta laulība, pārāk liels stress ir dažas no tām problēmām, no kurām viņi cenšas izbēgt. Escape gambler parasti ir sievietes, bet arī vīrieši var kļūt par tiem. Jebkurā gadījumā azartspēļu spēlētāji dod priekšroku azartspēļu formai, kas izraisa hipnotisku prāta stāvokli. Šajās spēlēs ietilpst izloze, bingo, video pokers un spēļu automāti. Ja jūsu dzīvesbiedrs vienmēr ir izdarījis likmes uz futbolu, bieži dodas uz trasi un lielāko daļu savas dzīves to ir izdarījis, jūs jau varat nodoties aizdomām, ka viņam varētu būt problēmas ar azartspēlēm. Ir daži pētījumi, kas liek domāt, ka cilvēki, kuri uzauga ģimenēs, kur pārsvarā bija azartspēles, biežāk spēlē paši. Ja spēlētājs ģimenē azartspēles uzskatīja par veidu, kā risināt finansiālas vai citādas problēmas, šī attieksme var tikt nodota bērniem. Turklāt cilvēki, kuriem ir depresija, hiperaktivitāte un garastāvokļa svārstības, visticamāk, spēlē azartspēles. Lai gan vēl ir jāveic daudz vairāk pētījumu citā jomā, bērni, kas audzināti ģimenēs, kur nav tēva, kur vecāki ir darbaholiķi, rīkojas ļaunprātīgi vai kur nauda tiek izmantota, lai parādītu vai nu mīlestību, vai dusmas, varētu attīstīt šādu problēmu.

kā lietot airpods Previous post Kā lietot AirPods: padomi, triki un vispārīgas instrukcijas

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *