Kā savienot jūsu Iphone vai Ipad ar TV

kā savienot ipad ar tv
1 0
Read Time3 Minute, 49 Second

IPhone un iPad ir lieliski multivides atskaņotāji, taču dažreiz jūs vēlaties redzēt savu videoklipu vai filmu uz lielā ekrāna. Lūk, kā savienot savu Apple tālruni vai planšetdatoru ar gandrīz jebkuru HDTV.

Savienojiet ar kabeli

Līdz šim vienkāršākais veids, kā savienot savu iPhone vai iPad ar televizoru, ir izmantot kabeli, piemēram, Apple digitālo AV adapteri, kas savieno jūsu Apple ierīci ar televizora HDMI portu. Jums būs nepieciešams arī parasts HDMI kabelis – derēs jebkurš, tāpēc iegādājieties tikai vislētāko, ko varat atrast.

  • Iegādājieties Apple Lightning uz digitālo AV adapteri – 44,99 GBP
  • Saņemiet Amazon Basics HDMI kabeli – 4,29 GBP

IOS ierīcēm ir divi digitālā AV adaptera modeļi, tāpēc pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo versiju. Abi ir USD 49, bet tiek izmantoti ļoti dažādiem mērķiem. Lightning digitālais AV adapteris savieno jūsu iPhone, iPad vai iPod ar HDMI aprīkotu televizoru, displeju vai projektoru. Lightning VGA adapteris dara to pašu, bet tā vietā tas tiek pievienots ar VGA saderīgām perifērijas ierīcēm.

Savienojiet savu iPhone vai iPad un televizoru ar kabeli un ar kabeli pārslēdziet televizoru uz portu, kurā ir kabelis. Pievienojiet arī lightning kabeļa USB galu adapterim un otru galu kontaktligzdai. Jūsu televizors kļūs par savienotās ierīces ekrāna dublikātu 1080p HD formātā. Tagad televizorā varat atskaņot savus iTunes videoklipus, Netflix filmas vai to, ko vien vēlaties.

Amazon un Ebay ir atrodami dažādi kabeļi, kas nav no slaveniem ražotājiem. Tie ir lētāki, taču var būt arī ne tik ļoti uzticami. Tomēr viens liels brīdinājums ar šiem kabeļiem: ja jūs vēlaties izmantot video straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, HBO, vai no tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā Comcast Xfinity un DirecTV, vairums no šiem kabeļiem nedarbosies. Tiem trūkst liela digitālā satura aizsardzības josla (HDCP), kas neļauj pirātiem tvert augstas izšķirtspējas digitālo saturu pašu vajadzībām.

Savienojiet ar Apple AirPlay

Varbūt jūs nevēlaties nepatīkamu un neparocīgu vadu starp jūsu iPhone un televizoru. Vienkāršākais veids, kā izveidot,bezvadu savienojumu, ir ar Apple AirPlay funkciju, kas ļauj jums atspoguļot savu iPhone vai iPad, izmantojot Apple TV vai televizorus, kas atbalsta AirPlay 2.

Ja jums ir iestatīts Apple TV, pārliecinieties, vai tas ir savienots ar to pašu mājas Wi-Fi tīklu kā jūsu iPhone vai iPad. Ieslēdziet Control Center savā viedierīcē, pieskarieties pogai AirPlay Mirroring un pēc tam izvēlieties savu Apple TV.

Pagājušajā mēnesī Apple beidzot atvēra savu straumēšanas platformu un paziņoja, ka daži viedie televizori atbalstīs AirPlay 2. Starp pārdevējiem, kas to atbalsta, ir LG (2019 modeļi), Samsung (2018 un 2019 modeļi), Sony (2019 modeļi) un Vizio (2017, 2018 un 2019 modeļi). Lai gan jūs, visticamāk, neiegādāsieties jaunu televizoru, tikai lai  redzētu tur YouTube videoklipus, tas, iespējams, ir kaut kas, kas jāpatur prātā iegādājoties savu nākamo televizoru.

Savienojieties ar Android TV Stick vai Chromecast

Ir vairāk izveicīgu, pārdomātu veidu, kā savienot savu iPhone vai iPad ar televizoru. Piemēram, jūs varat iegūt ar Android darbinātu televizora pierīci, pievienot to televizora aizmugurē, instalēt Kodi multivides servera lietotni (savulaik sauktu par XBMC), un Tv Stick varēs atskaņot mūziku un video, izmantojot AirPlay pogu. Tas neatbalstīs ekrāna spoguļošanu vai aizsargātu video straumēšanu. Tomēr, pēc manas pieredzes, šī pieeja parasti ir sarežģīta. Tv Stick ir lēni, kļūdaini un neuzticami, un Kodi atbalstam ir tendence salūzt. Lai gan tas noteikti ir veids, kā ietaupīt naudu, izmantojot Apple TV (un TV stick var palaist jebkuru Android lietotni jūsu televizorā, kas ir forši), vai tas ir jūsu laika vērts? Droši vien tas izmaksā vairāk nekā 50 dolāri.

Tad jau labāk derēs  Google Chromecast vai Chromecast Ultra. Tie ir vienkārši, lēti, kurus var ērti pievienot televizora HDMI portam – Ultra atbalsta 4K un Ethernet savienojumus. Jūsu iPhone ekrānu nevar atspoguļot televizora ekrānā, izmantojot Chromecast ierīci, taču video straumēšanai ir iespēja izmantot savu iPhone, lai pārvietotos straumēšanas multivides lietotnēs, kuras atbalsta Chromecast. Jūsu iPhone kļūst par tālvadības pulti Netflix, Hulu, YouTube un citiem (bet ne Apple vai Amazon).

Savienojiet ar DLNA lietotni

Ja jums ir televizors ar interneta savienojumu, tas, iespējams, atbalsta DLNA – vispārēju multivides straumēšanas formu, kura pieejama daudzu dažādu ražotāju produktiem. Izmantojot pareizo lietotni, varat straumēt  mūzikas un video failu, citiem vārdiem sakot, failus, kurus esat saglabājis iTunes un nokopējis savā iPhone; digitālo tiesību pārvaldības (DRM) ierobežojumu dēļ tas nedarbosies ar mūziku un videoklipiem, kas iegādāti no iTunes Store.

Tomēr jūs neaprobežojaties ar multivides straumēšanu tikai no iPhone – pareizā lietotne apskatīs multividi, kas tiek glabāta citās ierīcēs, piemēram, datorā, un darbosies kā starpnieks, piemēram, straumēšanas iestatīšanai no datora uz televizoru. Ierīces, kuras varat straumēt, iekļauj ne tikai televizorus, bet arī spēļu konsoles un personālos datorus. Ja jūsu televizors neparādās lietotnē, iespējams, būs jāaktivizē tā DLNA funkcija. Atveriet televizora interneta savienojuma izvēlni un meklējiet iespēju straumēt no datora vai mājas servera.

fortnite uz android Previous post Kā uzstādīt Fortnite Android ierīcē
kā tīrīt tv Next post Kā tīrīt TV ekrānu

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *