Kā pārbaudīt, vai jūsu datoram nepieciešams Windows atjauninājums un kā to atjaunot

0 0
Read Time2 Minute, 32 Second

Pārbaudīt un uzstādīt jūsu Windows atjauninājumus, tāpat kā servisa pakotnes un citus atjaunojumus, ir ļoti svarīga un nepieciešama šīs operētājsistēmas lietošanas sastāvdaļa. Windows atjauninājumi var izlabot specifiskas problēmas ar operētājsistēmu, nodrošināt aizsardzību no virtuālās vides ļaundaru uzbrukumiem vai pat pievienot jaunas funkcijas un iespējas.

Windows atjauninājumi lielākoties ir viegli uzstādāmi, izmantojot Windows Update servisu. Jūs varat atjauninājumus lejupielādēt arī manuāli Windows mājaslapā, taču to darot caur Windows Update, tas būs neizmērojami vieglāk.

Ar katru izdoto Windows versiju, gadu laikā ir mainījies arī Windows Update.Kamēr operētājsistēmu bija ierasts atjaunināt apmeklējot uzņēmuma mājaslapu, jaunākās versijas iekļauj speciāli iebūvētu Windows Update funkciju ar vairākām iespējām.

Zemāk ir parādīts labākais veids, kā pārbaudīt un uzstādīt Windows atjauninājumus, pamatojoties uz to, kuru versiju izmantojiet pašlaik. Jums obligāti jāzin, kura operētājsistēmas versija ir jūsu datorā, lai veiktu pareizos soļus pretī atjaunojumiem.

Windows 10

Ja jums ir uzstādīts Windows 10, Windows Update ir atrodams sadaļā Settings jeb uzstādījumi. Lai tur nonāktu, dodieties uz start menu jeb sākuma izvēlni, izvēlieties zobrata ikonu jeb uzstādījumu lietotni kreisajā pusē. Tur, izvēlieties Update & Security jeb atjauninājumi un drošība, tur jūs kriesajā pusē atradīsiet Windows Update.

Lai pārbaudītu, vai jūsu datoram ir pieejami kādi atjauninājumi, izvēlieties pogu Check for updates jeb pārbaudīt atjauninājumus. Windows 10 lejupielādes un uztādīšana notiks automātiski un notiks uzreiz pēc pārbaudīšanas vai, ar dažiem atjauninājumiem, laikā, kad neizmantosiet datoru.

Windows 8, 7, un Vista

Windows 8, 7 un Windows Vista, labākais veids, kā piekļūt atjauninājumiem, ir caur Control Panel jeb vadības paneli. Šajās operētājsistēmas versijās, Windows Update ir iekļauts kā sīklietotne vadības panelī kopā ar konfigurācijas opcijām, atjauninājumu vēsturi un vēl daudz vairāk.

Vienkārši atveriet vadības paneli un izvēlieties Windows Update opciju.  Izvēlieties check for updates jeb pārbaudīt atjauninājumus, lai atrastu jaunus un attinstalētus atjauninājumus. Uzstādīšana dažreiz notiks automātiski vai to būs nepieciešams izdarīt manuāli ar Install updates jeb uzstādīt atjauninājumus pogu, atkarība no jūsu operētājsistēmas versijas.

! Svarīgi !

Microsoft vairs neatbalsta Windows Vista tādējādi neizdod jaunus atjauninājumus. Jebkuri atjauninājumi, kas ir pieejami Windows Vista ir tikai tie, kas nav tikuši uzstādīti kopš 2017. gada 11. aprīļa. Ja jums jau ir uzstādīti visi atjauninājumi, jūs neredzēsiet citas atjauninājuma iespējas.

Windows XP, 2000, Me un 98

Windows XP un iepriekšējās Windows versijās, Windows Update ir pieejams kā serviss, kas atrodams Microsft Windows mājaslapā.

Līdzīgi kā vadības panelī un Windows Update jaunākajās Windows versijās, pieejamie atjauninājumi ir sarindoti blakus vienāršām konfigurācijas iespējām.

! Svarīgi !

Microsoft vairs neatbalsta ne Windows XP, ne vecākas Windows versijas. Kamēr Microsoft mājaslapā vēl varētu būt Windows atjauninājumi tavam datoram, tie būs tikai tādi, kas izdoti pirms 2014. gada 8. aprīļa.

Vairāk par Windows atjauninājumu uzstādīšanu

Windows Update serviss nav vienīgais veids, kā instalēt Windows atjauninājumus. Kā augstāk minēts, atjauninājumus var lejupielādēt arī individuāli no Microsofts Download Center jeb Microsoft lejupielāšu centra un tad – uzstādīt manuāli.

Vēl viena iespēja ir izmantot bezmakas operētājsistēmas atjaunošanas programmu. Šie rīki parasto ir būvēti, lai apteidotu ne-Microsoft programmas, taču dažas no tām sevī iekļauj iespējas lejupielādēt arī Windows atjauninājumus.

Lielākoties Windows atjauninājumi tiek uzstādīti automātiski “atjauninājumu otrdienās”, taču tikai tad, ja Windows tā ir konfigurēts.

fortnite uz android Next post Kā uzstādīt Fortnite Android ierīcē

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *