Kā lietot AirPods: padomi, triki un vispārīgas instrukcijas

kā lietot airpods
1 0
Read Time6 Minute, 10 Second

Laipni lūdzam bezvadu austiņu pasaulē. Kaut arī Apple ir padarījis jūsu pieredzi to izmantošanā gandrīz tikpat vienkāršu kā AirPods vai AirPods 2 ievietošanu ausīs, ir daži padomi un ieteikumi, kas jums jāzina, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot jūsu spīdīgās jaunās austiņas. Turklāt ņemiet vērā, ka šie padomi attiecas gan uz pirmās, gan uz otrās paaudzes AirPod.

Pirms sākat izbaudīt jauno bezvada audio dzīvi, jums AirPods ir jāsavieno ar iPhone.

 1. Atveriet AirPods uzlādes apvalku tiešā sava iPhone tuvumā
 2. Noklikšķiniet uz pogas Savienot.
 3. Voila! Tagad jūs esat gatavs sākt darbu.

Tomēr, ja vēlaties savienot Pods ar citu tālruni, jums būs jāveic papildu darbība. Pēc pirmās un otrās sākotnējās iestatīšanas darbības jūs redzēsit ziņojumu, kurā jums tiek uzdots nospiest pāra savienojuma pogu uzlādes korpusa aizmugurē. Dariet to.

Ja jūs vispirms nesapārojāt Airpod ar savu iPhone, ir  dažas darbības, kas jāveic, lai tos savienotu ar MacBook.

 1. Atveriet AirPods korpusu.
 2. Nospiediet un turiet pāra savienojuma pogu korpusa aizmugurē.
 3. Atveriet Apple izvēlni.
 4. Noklikšķiniet uz System Preferences un pēc tam uz Bluetooth.
 5. Sarakstā atlasiet AirPods un nospiediet Pair.
 6. Un tagad jūsu MacBook ir gatavs Airpods

Šī īslaicīgā W1 mikroshēma AirPods būtībā novērš nepieciešamību pēc darbietilpīgas savienošanas pārī, ja vien jums ir saderīgs iPhone. Lai savienotu AirPod pārī ar savu Android tālruni vai ierīci, veiciet šīs darbības.

 1. Atveriet AirPods korpusu.
 2. Nospiediet un turiet aizmugurējo pogu, lai sāktu savienošanas režīmu.
 3. Android ierīcē dodieties uz izvēlni Iestatījumi un atlasiet Bluetooth.
 4. Atrodiet sarakstā AirPods un nospiediet Pair.

Tagad AirPod ir jābūt savienotam ar jūsu Android tālruni. Bet paturiet prātā, ka, tā kā tie ir savienoti ar ierīci, kas nav iOS ierīce, jūs zaudēsit dažas funkcijas, piemēram, automātisku skaņas pārtraukšanu izņemot tās. Iespēja pielāgot dubultā pieskāriena funkciju arī nebūs pieejama. Tā vietā tā darbosies kā atskaņošanas / pauzes poga.

Nav nekas sliktāks, kā skaļa, trokšņaina brauciena laikā ieraudzīt, ka AirPods ir izlādējušies. Ja austiņas ir savienotas ar iPhone vai iPad, akumulatora darbības laika pārbaude ir burtiski īslaicīga.

 1. Atveriet AirPods korpusu.
 2. Apskatiet savu tālruni vai iPad.
 3. Pēc 2 vai 3 sekundēm ierīces apakšā vajadzētu redzēt attēlus, kas parāda AirPods bateriju un lādēšanas korpusa bateriju.

Ja jūs izmantojat MacBook:

 1. Atveriet AirPods korpusu.
 2. Pārvietojiet peles taustiņu virs Bluetooth simbola augšējā labajā navigācijas joslā.
 3. Novietojiet peli virs AirPods sarakstu izvēlnē.
 4. Pārbaudiet akumulatora darbības laiku.

Varat arī pārbaudīt, cik ilgs baterijas mūžs ir palicis jūsu AirPod un jūsu iOS. Diemžēl Android lietotājiem pašlaik nav īsta veida, kā pārbaudīt AirPods akumulatora darbības laiku. Lietpratīgi lietotāji ir atraduši risinājumu ar trešās puses lietotni BatOn.

Apple apgalvo, ka AirPods izturēs 5 stundas līdz nākamās to uzlādēšanas. Šis apgalvojums tika ņemts vērā mūsu pārskatā, jo austiņas darjās 4 stundas un 29 minūtes, pirms mēs novērojām tūlītēju zema akumulatora līmeni. Kad beidzot ir laiks uzlādēt AirPod, viss, kas jums jādara, ir:

 1. Ievietojiet AirPods uzlādētajā korpusā.
 2. Pagaidiet 15 minūtes.
 3. Ielieciet AirPods atpakaļ ausīs

Izmantojot pilnībā uzlādētu AirPods korpusu, jūs varat uzlādēt austiņas vairākas reizes, pagarinot akumulatora darbības laiku līdz pat 24 stundām. Pateicoties W1 mikroshēmai, AirPods var iegūt 3 stundas baterijas vien 15 lādēšanas minūtēs.

 Tas vienkārši nebūtu Apple produkts bez Siri. Lai izsauktu digitālo asistentu, viss, kas jums jādara, ir divreiz jāpieskaras vai nu kreisajai vai labajai AirPod. Tas ir tik vienkārši.

Skaļuma kontrole ar Siri

Vai kādreiz ir sākusi skanēt jūsu iecienītākā dziesma, un jūs uzreiz meklējat savu tālruni, lai palielinātu skaļumu? AirPods ir elegants veids, kā tikt galā ar šo problēmu – Siri. Jā, digitālais asistents to visu var izdarīt, arī pielāgot skaļumu.

Lai palielinātu vai samazinātu skaļumu, izmantojot Siri:

 1. Veiciet dubultskārienu pa labo vai pa kreiso AirPod, lai palaistu Siri.
 2. Pavēliet Siri palielināt vai samazināt skaļumu, izmantojot procentus (t.i., “Siri, palieliniet skaļumu par 50 procentiem.”).

Siri var izmantot arī, lai pārietu uz priekšu vai atpakaļ dziesmās, kā arī lai apturētu vai atskaņotu ierakstus.

Bet dažreiz jūs, iespējams, nevēlaties ar to runāt. It īpaši pārpildīta metro vidū. Šajos gadījumos ir pienācis laiks doties uz savu iDevice.

 1. Iestatījumu izvēlnē dodieties uz Bluetooth.
 2. Sarakstā pieskarieties AirPods.
 3. Atlasiet labo vai kreiso AirPod.
 4. Sarakstā izvēlieties jauno funkcionalitāti

Pielāgojot dubulto pieskārienu, jums ir vairākas iespējas, ieskaitot mūzikas atskaņošanas kontroli ar atskaņošanu / pauzi, pāriešanu uz priekšu vai atpakaļ. Varat arī pilnībā atspējot funkcionalitāti, ja nejauši to aktivizējat pārāk daudz.

AirPod ir ieprogrammēts pārtraukt mūziku, kad sensori atklāj, ka esat to izņēmis no auss. Tā pilnībā apstājas, kad tiek noņemtas abas austiņas, liekot audio atskaņot caur pievienotās ierīces skaļruņiem. Tomēr ir veids, kā atspējot šo funkciju, tāpēc mūzika tiks atskaņota caur AirPod, neatkarīgi no tā, vai viņi jums ir ausīs.

 1. Savā iOS ierīcē palaidiet izvēlni Iestatījumi un nospiediet Bluetooth.
 2. Atlasiet AirPods.
 3. Pārslēdziet automātisko ausu noteikšanu.

Tagad jums vajadzētu būt iespējai klausīties mūziku tikai ar vienu AirPod. Vai arī jūs varat dalīties ar otru austiņu ar draugu. Tas ir arī lielisks veids, kā uzlādēt vienu AirPod, joprojām klausoties mūziku.

Lai cik forši varētu būt tas, ka šīm austiņām nav vada, būs laiks, kad jūs pazaudēsiet vienu vai abus AirPods. Nekrītiet panikā! Apple ir kaut kas izveidots tieši šai situācijai.

IPhone, iPad vai iPod touch ierīcē:

 1. Palaidiet lietotni Find My iPhone.
 2. Pierakstieties, izmantojot savu Apple ID un paroli.
 3. Sarakstā pieskarieties AirPod.

Klēpjdatorā:

 1. Dodieties uz savu iCloud un pierakstieties, izmantojot savu Apple ID.
 2. Atveriet Find iPhone.
 3. Noklikšķiniet uz Visas ierīces.
 4. Atlasiet AirPod.

No šejienes jums vajadzētu redzēt karti, kurā parādīta aptuvenā trūkstošo austiņu atrašanās vieta. Ja AirPod ir ieslēgti, kartē redzēsit zaļu punktu, un pelēku punktu, ja tiem ir maz akumulatora, tie ir izslēgti vai izsekotāja darbības diapazonā.

Ja punkts ir pelēks, lietotne nevarēs atrast jūsu austiņu, un, iespējams, nāksies apsvērt iespēju maksāt vairāk par 159 dolāriem par jaunu pāri vai 69 dolārus par vienu austiņu.

Airpods tīrīšana

AirPods baltā plastmasas konstrukcija ļauj viegli pamanīt netīrumus un notīrīt tos. Bet dažreiz jums tas ir jādara uzmanīgi un ātri, piemēram, kad uzlādēšanas korpusa iekšpusē kaut kā izdodas savākt savārstījumu no kas vien zina kā, vai arī, kad uz skaļruņu režģa tiek iegūts ausu vasks.

Apple iesaka neskalot AirPods, jo tiem nav oficiāli noteikta ūdensizturība. Pēc manas pieredzes korpusi ir diezgan izturīgi – ar vieglumu viņi ir pārdzīvojuši sviedrus un pāris negaidītas lietusgāzes. Bet es neieteiktu tos tīrītūdenī, lai tie būtu tīri. Tā vietā izmēģiniet šos trikus.

 1. Noslaukiet virsmu ar mikrošķiedras lupatiņu. Šīs drānas ir lieliski piemērotas, lai jūsu iPhone ekrāns būtu tīrs, un tas pats attiecas uz putekļu un netīrumu tīrīšanu no austiņām.
 • Izmēģiniet vates kociņu vai vates plāksnīti. AirPods uzlādes korpusa iekšējo rievu noslaucīšanai dažreiz ir vajadzīgs kaut kas ar smalkāku punktu nekā ar audumu pārklāts pirksta gals. Palaidiet kociņu ap lietas vāku un skaļruņa iekšpusi, lai to notīrītu. Grūti tīrāmās vietās izmēģiniet specializētu tīrīšanas līdzekli, kas paredzēts elektronikai.
 • Uzturiet ausis tīras. Ārsti saka, ka auss kanālā nevajadzētu lietot vates kociņu, jo tas varētu nedaudz sabojāt dzirdi. Ja skaļruņu režģī redzat tonnu vaska, sazinieties ar ārstu – jūsu ausij, iespējams, būs nepieciešama īpaša aprūpe, lai tās pašattīrīšanās kārtība atkal būtu pareiza.

Labās ziņas: Atšķirībā no visām citām Apple ierīcēm jūsu dzīvē, AirPods automātiski atjaunina sevi. Jūs pat nezināt, ka tas notiek.

Pusotra gada laikā neesmu pārbaudījis savu AirPods programmaparatūru, kas man piederēja. Jūs varat viegli uzzināt, kurā AirPods programmaparatūras versijā darbojas jūsu austiņas, atverot iPhone, ar kuru podi ir savienoti pārī, un pēc tam pieskarieties Iestatījumi> Vispārīgi> Par> AirPods, ja uzlādes korpuss ir atvērts blakus tālrunim. Jaunākā versija ir 3.7.2.

Bet, ja uzzinājāt par programmaparatūras atjauninājumu un saprotat, ka jūsu AirPod nav jaunākā versija, vienkārši izpildiet šīs darbības, lai pārliecinātos, ka tās atjaunina:

 1. Pievienojiet lādēšanas apvalku.
 2. Pārliecinieties, vai AirPods atrodas korpusā.
 3. Novietojiet iPhone, kuram ir pievienoti AirPods, lādēšanas korpusa tuvumā.
kā lietot apple pay Previous post Kā uzstādīt Apple Pay
azartspeles Next post Kā spēlēt azartspēles, netraucējot savām finansēm.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *